|
Punkt straty do Ruchu w perspektywie meczu z nimi oznacza że teraz już wszystko w naszych rękach. Co nie znaczy że to już z górki, ale teoretycznie możemy liczyć już tylko na siebie.
Komplet siedmiu zwycięstw z sześcioma słabszymi drużynami i jednym rywalem do awansu to osiągnięcie samo w sobie. Dzięki temu można powiedzieć że sytuacja w tabeli się "zresetowała" - gdybyśmy mieli tylko punkt straty do drugiego miejsca po poprzedniej rundzie to bezpośredni awans nie uchodziłby za SF.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.04.2023 o godz. 22:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|