majkelson777 napisał(a):

Nie jest tak źle. Reprezentantki Hiszpanii w piłce wodnej zdobyły srebro na ostatnich igrzyskach, a mężczyźni zajęli czwarte miejsce.
A tak serio to Puszcza trochę jak Ruch,wiosną straciła impet. Zagrać na swoim poziomie, a wygrana nie powinna być problemem.
|
Dobre, przyznaję! Oby to był dobry omen
