nero napisał(a):

7 zwycięstw pod rząd, czy może nam już odjebać i możemy zacząć liczyć ile kolejek przed końcem sezonu zapewnimy sobie awans?
|
W tym temacie od dawna to podajemy. Jak wygramy następne 7 meczów to powinno wystarczyć na 2 miejsce.
krysztal napisał(a):

|
Jakie to ma znaczenie jeśli na razie punktują 1,00 na mecz?Równie dobrze mogą zaległy przegrać lub zremisować i nic się nie zmieni.W pierwszej rundzie w pięciu analogicznych meczach mieli 1,8 pkt
|
Też mnie bardzo cieszy, że Puszcza gra słabo w tym roku.

Ale patrząc na tabelę to po dzisiejszym remisie to ma 40 punktów i mecz zaległy z Termaliką.
Więc mam nadzieję, że im urwie punkty.
Patrzyłem na kilka ostatnich meczów Chrobrego i kilka ostatnich Puszczy i wydaje mi się, że jednak była różnica, choć jedni i drudzy punktują w tym roku słabo (Chrobry 4, Puszcza 6).