Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2702
Stary 02.04.2023, 18:13
nero napisał(a):Wyświetl post
7 zwycięstw pod rząd, czy może nam już odjebać i możemy zacząć liczyć ile kolejek przed końcem sezonu zapewnimy sobie awans?
W tym temacie od dawna to podajemy. Jak wygramy następne 7 meczów to powinno wystarczyć na 2 miejsce.

krysztal napisał(a):Wyświetl post
Jakie to ma znaczenie jeśli na razie punktują 1,00 na mecz?Równie dobrze mogą zaległy przegrać lub zremisować i nic się nie zmieni.W pierwszej rundzie w pięciu analogicznych meczach mieli 1,8 pkt
Też mnie bardzo cieszy, że Puszcza gra słabo w tym roku.
Ale patrząc na tabelę to po dzisiejszym remisie to ma 40 punktów i mecz zaległy z Termaliką.
Więc mam nadzieję, że im urwie punkty.
Patrzyłem na kilka ostatnich meczów Chrobrego i kilka ostatnich Puszczy i wydaje mi się, że jednak była różnica, choć jedni i drudzy punktują w tym roku słabo (Chrobry 4, Puszcza 6).
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 02.04.2023 o godz. 18:24.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując