Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22114
Stary 02.04.2023, 09:06
tedyy napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy ile osób będzie na meczu po otwarciu całych trybun
Jak to będzie maj i ostatni mecz z Zagłębiem lub baraże to full stadion.

Jak to będzie okres wakacyjny i 22 lipca i do tego piątek to pewnie z 23k. Chyba że nam wrzuca Legię czy Lecha na inaugurację (w co wątpię bo my z miejsca będziemy pozycjonowanie dla telewizji w meczach top oglądalności i też startu ligi nie zaczną od hitu, tylko co najwyżej meczu ze Śląskiem.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 02.04.2023 o godz. 09:08.
Odpowiedz cytując