tedyy napisał(a):

Zobaczymy ile osób będzie na meczu po otwarciu całych trybun
|
Jak to będzie maj i ostatni mecz z Zagłębiem lub baraże to full stadion.
Jak to będzie okres wakacyjny i 22 lipca i do tego piątek to pewnie z 23k. Chyba że nam wrzuca Legię czy Lecha na inaugurację (w co wątpię bo my z miejsca będziemy pozycjonowanie dla telewizji w meczach top oglądalności i też startu ligi nie zaczną od hitu, tylko co najwyżej meczu ze Śląskiem.