Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

czyli ok 70% nie ogląda na żywo , dużo sie nie pomyliłem
nie ma sensu dopłacanie do dnia meczowego
trend TV vs marzniecie na stadionie bedzie sie rósł na korzyść TV , a nie malał
|
Zobaczymy ile osób będzie na meczu po otwarciu całych trybun
