Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2696
Stary 02.04.2023, 08:35
Wisła pokazała, że meczów u siebie czy to na wyjeździe z dołem i środkiem tabeli nie ma się co obawiać bo po prostu rozjeżdżamy w nich rywali, także można być "pewnym" punktów z CHojniczanką itp
Ale teraz wchodzimy szczebel wyżej i praktyczne co tydzień gramy z kimś z czołówki i to często na wyjeździe. I tu będzie trzeba pokazać swoją wyższość, okaże się czy stać też klub na regularne wygrywanie takich meczów. Jeśli tak, jeśli dobrze zapunktujemy z taką Puszczą czy później Ruchem, to dalej nawet może być wpadka z ŁKSem itd i tu już nie tyle rywale, brak farta itp ale własna nieporadność mogłaby nas pozbawić braku awansu bezpośredniego, bo ta druzyna ma wszystko aby ogolić średnie zespoły bez większego wysiłku, jeśli dołoży jeszcze tę cegiełkę w tych pierwszych meczach z bezpośrednimi rywalami do awansu, to już później tylko cud by sprawił, że to zepsujemy.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując