orm napisał(a):

Nadrobienie 1 pkt w 9 meczach to SF?
Inna sprawa, że mecze z czołówką dopiero przed nami
|
Z drugiej strony mecze z czołówką to tzw. mecze o 6 punktów co paradoksalnie jest dla nas korzystne, bo możemy sami załatwić sprawę bez oglądania się na innych.