Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 02.04.2023, 08:28
Jeśli przede wszystkim Kub nie zacznie odpałów jakichś mieć - a myślę, ze nie zacznie bo już poznał swoje miejsce w szeregu - to Hiszpanie dobitnie sprowadzili Polaków, legendy i inne zaciągi zagraniczne na ziemię, pokazując grą na boisku, że to oni tutaj grają i będę grać pierwsze skrzypce, a kontuzjogenni/legendy typu Ondrasek, Kuba, szrot zagraniczny i wiecznie młode polskie talenty mogą być uzupełnieniem składu lub wchodzić z ławki.

Jeśli Hiszpanie nie spuszczą z tonu, jeśli ten zaciąg Hiszpański zostanie utrzymany czy też powiększony i Sobol z Jarek dopuszczą do sytuacji, że zaczną być jakieś kwasy cześci drużyny, która nie gra (bo jest o wiele słabsza po prostu) to będzie to największa wtopa jaka mogła z tego wszystkiego wyniknąć.

Ale uważam, że jedynie tutaj Kuba ma taki status, że mógłby coś mącić, z racji tego, że jest Wiślakiem, włascicielem itp i z tego tytułu mógłby grać nieczysto - lecz nie uważam, że tak będzie robił.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując