|
Jeżeli przed meczem w Niepołomicach nie wypuszczą na boisko kultywatora to nie mają z nami szans. Przed pierwszym meczem pisałem, że celem powinien być bezpośredni awans. Wiele wskazuje na to, że tak właśnie było, stąd seria której jesteśmy świadkami. Teraz zaczyna się poważniejsze granie z drużynami które też mają jakieś ambicje, co wcale nie musi znaczyć, że będzie trudniej bo dotąd łatwo nie było. Stawiam, że wygrywając w Łodzi wygramy całą ligę. A celem powinno być teraz wygrać wszystko i nie jest to S-f.
|