Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 02.04.2023, 07:38
Z Ondraszkiem pełna zgoda tyle, że teraz kontuzji nie ma w przodzie i nie ma co na siłę przyspieszać jego powrotu. Niech spokojnie potrenuje, okrzepnie i wtedy nawet już po awansie może być wzmocnieniem czy uzupełnieniem składu. Teraz jest jedynie wykorzystywany jako parka do Błaszczykowskiego. Choć raz że jest młodszy, a dwa że miał przerwy prawie rok, a nie prawie dwa lata.

Całe te dywagacje mogą osłabić to co jest teraz naszym głównym atutem czyli jedność i mental zespołu. Mam nadzieję że Sobol do tego nie dopuści.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując