sandomingo napisał(a):

Baraże coraz bliżej, to fakt!
3 najbliższe mecze wyznaczą realne cele.
Żeby marzenia o bezpośrednim awansie mialy swój ciąg dalszy to potrzeba w nich minimum 7 pkt.
Mimo wszystko nadal potrzebujemy ok 20 pkt, moze nawet 22 do 2 miejsca.
Czyli bilans 7-1-1 do konca sezonu. Dla mnie to jest scenariusz SF
|
S-f to byłoby obecnie dla takiego Podbeskidzia, dla nas jest to po prostu z możliwych scenariuszy.
Obecnie zdobyliśmy 21/21 pkt, obstawiam że 20/27 jest do osiągnięcia w pozostałej części sezonu i da to awans.