Jagul napisał(a):

|
Dudę to trzeba nauczyć co to znaczy odpowiedzialność za piłkę, bo to kolejny mecz gdzie gość na naszej połowie odstawia kryminał i generuje ryzyko utraty gola.
|
Nie przesadzałbym z krytyką akurat jego akurat teraz.Na pewno po dołku jaki zaliczył w marcu ten mecz zagrał lepiej.A głupie straty to zaliczyło kilku piłkarzy po strzeleniu drugiej bramki.Nawet chwalony Junca w tym okresie gry kopał byle jak. Za to należy się sroga zjebka bo ta nonszalancja doprowadziła do straty gola.