|
Tak na chłodno rzuciłem okiem na tabelę wiosny.Właściwie to czego my się obawiamy?Puszcza wiosną jest cieniem drużyny która tak solidnie punktowała jesienią.Skra,Odra Czy Sandecja lepiej punktują od nich nie wspominając o Resovii.Jak sami sobie nie zrobimy krzywdy to Puszcza może nam skoczyć.
|