Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22109
Stary 01.04.2023, 20:35
Cytat:
Z zestawienia.Wisły Kraków.wynika, że rekordową oglądalność miało spotkanie piątej kolejki Fortuna 1. Ligi z.GKS-em Katowice.(2-1), które obejrzało aż 158.430 widzów. Drugie miejsce notuje inauguracja sezonu z.Sandecją.(0-0), która przyciągnęła przed ekrany telewizorów, a także urządzeń mobilnych 140.770 osób. Wyjazdową porażkę z.GKS-em Tychy.1-3 obejrzało 122.400 kibiców. Tuż za podium zmieścił się jeszcze domowy mecz z.Arką Gdynia.(1-0), który przykuł uwagę 188.530 fanów.
Na drugim biegunie, z najniższą oglądalnością zaledwie 44.350 widzów znalazła się wyjazdowa porażka 1-2 z.Chrobrym Głogów.
Z tego roku danych, czyli oglądalności Wisły na fali znaleźć nie mogę. Od tych liczb trzeba odjąć fanów rywali oraz fanatyków oglądania piłki nożnej, których pewnie się kilka tysięcy co kolejkę znajdzie żeby obejrzeć pierwszoligową kopaninę w polsacie.
Dodać natomiast trzeba by osoby oglądające na nielegalnych streamach.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując