Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22108
Stary 01.04.2023, 20:26
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Co nie zmienia faktu, że on ma rację )))
Czy myślisz, że nawet komplet +- 30 k kibiców na stadionie to jest 10% kibiców Wisły? xDD Ok, w sumie czerepach nie ma racji biorąc pod uwagę ogół kibiców Wisły. Zdecydowanie nie doszacował ))))
tak - jak porównasz to np liczby osób obserwujących profil na fejsie to tak
ale wiesz, że to nie jest tak, że te prawie 300 tys ludzi to nie sa tylko kibice Wisły?

Także myślę, że przeszacował
Odpowiedz cytując