rafkur napisał(a):

Co nie zmienia faktu, że on ma rację )))
Czy myślisz, że nawet komplet +- 30 k kibiców na stadionie to jest 10% kibiców Wisły? xDD Ok, w sumie czerepach nie ma racji biorąc pod uwagę ogół kibiców Wisły. Zdecydowanie nie doszacował ))))
|
tak - jak porównasz to np liczby osób obserwujących profil na fejsie to tak
ale wiesz, że to nie jest tak, że te prawie 300 tys ludzi to nie sa tylko kibice Wisły?
Także myślę, że przeszacował
