Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 01.04.2023, 20:04
Może mi ktoś wyjaśnić po co nam w tej chwili 37 letni zawodnik po dwuletniej kontuzji? Rozumiem że chce pożegnać się z kadrą, ale gra na siłę w pierwszej lidze nie jest nikomu do niczego potrzebna. To samo z Ondraszkiem. A durne dziennikarzyny już wywierają presje na Sobola.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując