Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22107
Stary 01.04.2023, 20:04
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Pieprzenie.
Trzeba było spróbować kupić bilet na mecz kilka godzin temu.

Pomimo grania w I lidze i ograniczeń na stadionie jesteśmy w top jeśli chodzi o frekwencję.
Co nie zmienia faktu, że on ma rację )))
Czy myślisz, że nawet komplet +- 30 k kibiców na stadionie to jest 10% kibiców Wisły? xDD Ok, w sumie czerepach nie ma racji biorąc pod uwagę ogół kibiców Wisły. Zdecydowanie nie doszacował ))))
Odpowiedz cytując