szym_ek napisał(a):

Pieprzenie.
Trzeba było spróbować kupić bilet na mecz kilka godzin temu.
Pomimo grania w I lidze i ograniczeń na stadionie jesteśmy w top jeśli chodzi o frekwencję.
|
Co nie zmienia faktu, że on ma rację )))
Czy myślisz, że nawet komplet +- 30 k kibiców na stadionie to jest 10% kibiców Wisły? xDD Ok, w sumie czerepach nie ma racji biorąc pod uwagę ogół kibiców Wisły. Zdecydowanie nie doszacował ))))