rafkur napisał(a):

|
Tylko, że wtedy miał zupełnie inną pozycję wyjściową i bezgraniczne poparcie. Teraz ma świadomość, że u sporej ( o ile nie większej ) części kibiców jest jako współwłaściciel na cenzurowanym.
|
Teraz to on ma świadomość że wzięto mu zabawkę i komuś wychodzi to lepiej za stary jestem żeby nie znać takich ludzi. Przeczytaj koniec jego wywiadu że nadejdzie chwila żeby on przedstawił swój punkt widzenia