Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2678
Stary 01.04.2023, 12:16
zdecydowanie za wcześnie na jakieś cieszynki, jak wygramy wszystko w kwietniu, to pogadamy... Jeszcze gdyby Ruch przegrał w ekipą z dołu, to rozumiem, ale oni przegrali i tak z naszym bezpośrednim rywalem, który na dodatek ma zaległy mecz do rozegrania.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując