|
zdecydowanie za wcześnie na jakieś cieszynki, jak wygramy wszystko w kwietniu, to pogadamy... Jeszcze gdyby Ruch przegrał w ekipą z dołu, to rozumiem, ale oni przegrali i tak z naszym bezpośrednim rywalem, który na dodatek ma zaległy mecz do rozegrania.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|