Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 01.04.2023, 08:33
I obstawiasz że nie będzie miał do lipca kolejnej ciężkiej kontuzji? Odważne

Nic dziwnego że po 2 latach bez gry ma ochotę pokopać pilke ale to samo można robić w 3 czy 4 lidze np w Goczałkowicach. Zawodowy poziom jest już dla niego przeszłością. W innym wypadku znowu coś zerwie i za jakoś czas będzie się działo z nim chociażby to co z Batistuta, któremu groziła amputacja.

Życzę mu żeby pociagnal te 2 miesiące w zdrowiu i pożegnał się z kibicami. Dla swojego dobra.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 01.04.2023 o godz. 08:37.
Odpowiedz cytując