|
Jakie kopanie później?
On jest w dużo gorszym zdrowiu niż kończący w podobnym wieku Brożek, Wasyl czy Głowa, a to przecież były mniej wymagające pozycję względem tego co trzeba pokazywać ma boisku.
Byłbym bardzo zdziwiony jeśli w czerwcu nie zakończy kariery. To nawet mówił jego wujo, że walczy tylko po to by się pożegnać.
|