|
Decydujące będzie to co nastąpi teraz. Czy schowa swoje ego i będzie wspierał nowe władze i trenera, czy wyjdzie z założenia, że skoro mi się nie udało, bo wiadomo "źli ludzie" przeszkadzali to teraz też nie może się udać. NIEKTÓRE TEKSTY Z TEGO WYWIADU można czytać wybitnie dwuznacznie.
Obawiam się, że kiedy uzna że już powinien grać to zacznie się problem.
|