@aNouc ja jestem z Tobą, prowadź dzielnie dalej swoje dziennikarskie śledztwo i dowiedz się kto stoi za aferą ze smołą i kartonami po bananach. #teamaNouc
Zwłaszcza, że mam nadzieję, że jak się będziesz wyżywał w takich dłuższych formach tu na forum, zwłaszcza wspartych przez zdjęcia dowodowe z tymi imponującymi żółtymi strzałkami, które pewnie Cię trochę pracy i cennego czasu kosztowały, to będziesz mniej napierdalał postów na SB.
