Temat
:
25 + 26 kolejka, Wisła vs Chrobry + Niepołomice, 1 i 8 kwiertnia 17:30
Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
15
31.03.2023, 22:43
"A. Uryga - pojawił się ból w kolanie"
Kiedy w końcu możemy temu inwalidzie rozwiązać kontrakt?
ramzes190
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ramzes190
Znajdź inne posty napisane przez ramzes190