aNouc napisał(a):

W przypadku stadionu Wisły nikogo to nie dziwi. Na nim nawet najprostsze sprawy potrafiono popsuć.
Gdyby chodziło o każdy inny stadion w Polsce, to nawet nie byłby potrzebny temat na forum i cała ta dyskusja. Ale to jest stadion Wisły, więc trzeba mieć w tyle w głowy, że wszystko jest możliwe.
|
Chłopie kto by to odebrał? OSB w miejscu szyb?
Zobacz sobie na inne realizację tej firmy. Wszystko będzie tip top, bo w odróżnieniu od budowy stadionu, wzięła się za wykonanie przebudowy jedna z najlepszych firm w Polsce. Widać to zresztą po tempie prac. Tani nie są ale chociaż się wzięli za tak karkołomne przedsięwzięcie