Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22092
Stary 31.03.2023, 14:21
aNouc napisał(a):Wyświetl post
W przypadku stadionu Wisły nikogo to nie dziwi. Na nim nawet najprostsze sprawy potrafiono popsuć.

Gdyby chodziło o każdy inny stadion w Polsce, to nawet nie byłby potrzebny temat na forum i cała ta dyskusja. Ale to jest stadion Wisły, więc trzeba mieć w tyle w głowy, że wszystko jest możliwe.
Chłopie kto by to odebrał? OSB w miejscu szyb?

Zobacz sobie na inne realizację tej firmy. Wszystko będzie tip top, bo w odróżnieniu od budowy stadionu, wzięła się za wykonanie przebudowy jedna z najlepszych firm w Polsce. Widać to zresztą po tempie prac. Tani nie są ale chociaż się wzięli za tak karkołomne przedsięwzięcie
Odpowiedz cytując