Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 31.03.2023, 13:24
Trochę se żartuje, bo ja już nie wiem w czym jest problem.. że Wisła pozyskała sponsora? Niech go pozyska Obidziński, Błaszczykowski, Głowacki, czy Krzysztof Stanowski. Byle się pojawił. Zaraz dojdziemy do absurdalnej tezy, że problemem Wisły jest nowy sponsor w klubie, a więc dodatkowe pieniądze =D

Choć nie jest tajemnicą, że jest to głównie zasługa Błaszczykowskego. Gdy nie było Błaszczykowskiego, pijany żul nie chciał finansować Wisły, wchodząc do niej jako sponsor czy partner biznesowy. Poczytajcie sobie wypowiedzi partnerów biznesowych, którzy dołączyli do Wisły w ostatnich latach.. obecność Błaszczykowskiego w Wiśle jest dla nich talizmanem. Oczywiście to się powoli będzie zmieniać, bo Wisła pomału wychodzi na prostą (w sensie oczyszczenia z tej patologii). Ale bez Błaszczykowskiego od 2019 roku Wisła nie mogłaby liczyć na takie wsparcie finansowe od sponsorów, partnerów, kibiców, czy osób z całej Polski, którzy się dokładali, od dziennikarzy, po zwykłych Januszy. A to był kulminacyjny moment, gdy Wisła walczyła o przetrwanie
Ostatnio edytowane przez aNouc : 31.03.2023 o godz. 13:33.
Odpowiedz cytując