Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 31.03.2023, 12:47
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Nowak nie wykłada za nic,ma reklamę.Jak trzeba było dorzucić do budżetu to wymiękł.
Królewski też ma reklamę - i to w lepszym miejscu na koszulce bo na tylnej części pod nazwiskami piłkarzy widnieje logo Synerise. Gdy wchodził do Wisły miał 40 obserwujących na Twitterze, a teraz blisko 60 000 tysięcy. Stał się osobą medialną, tak jak chciał. Wykorzystuje swoje social media do reklamy własnej osoby i swojej firmy. Ostatnio wypuścił jakąś książkę do sprzedaży i jeszcze przed premierą stała się bestsellerem. Przed wejściem do Wisły, musiałby zachęcać rodzinę do jej zakupu.

I do budżetu dorzucić powinny się przede wszystkim osoby które kierowały klubem gdy Wisła spadała z Ekstraklasy - Jarosław Królewski, Jakub Błaszczykowski i Tomasz Jażdżyński, a nie "szeregowy" sponsor w postaci Nowaka, który jakby chciał być złośliwym mógł powiedzieć, że przepalono jego pieniądze, które wpompował w Wisłę, a o niczym nie decydował w klubie i klub spadł z Ekstraklasy.

Gdy Wisła spadła z Ekstraklasy, napisałem na SB, że, jeżeli Królewski, Błaszczykowski i Jażdżyński są ludźmi honoru, to z automatu wrzucą do budżetu Wisły pieniądze. I podobnie napisałem, że nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby Królewski, Błaszczykowski i Jażdżyński odeszli z Wisły po spadku klubu. Nie. Mają zostać, posprzątać po sobie, wyłożyć własne pieniądze, naprawić wszystko co zepsuli, przywrócić Wisłę do Ekstraklasy i dopiero wówczas mogą odejść. Gdyby chcieli.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 31.03.2023 o godz. 12:55.
Odpowiedz cytując