Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22084
Stary 31.03.2023, 10:58
Padre1906 napisał(a):Wyświetl post
A słyszałeś głupku że trwa remont? Równie dobrze mogli tam włożyć plastelinę. Nic ci do tego.
Zdjęli rusztowanie w tych miejscach, zawiesili metalowe elementy na elewacji, zakrywając część kartonów po bananach. A że z tym stadionem są problemy od 15 lat, to naturalne, że można się zaniepokoić kolejnymi remontami. Twierdzicie, że za pomocą podnośnika czy prac z wnętrza trybun będą wymieniać kartony bo bananach. Zapewne tak będzie.
Odpowiedz cytując