Padre1906 napisał(a):

|
A słyszałeś głupku że trwa remont? Równie dobrze mogli tam włożyć plastelinę. Nic ci do tego.
|
Zdjęli rusztowanie w tych miejscach, zawiesili metalowe elementy na elewacji, zakrywając część kartonów po bananach. A że z tym stadionem są problemy od 15 lat, to naturalne, że można się zaniepokoić kolejnymi remontami. Twierdzicie, że za pomocą podnośnika czy prac z wnętrza trybun będą wymieniać kartony bo bananach. Zapewne tak będzie.