Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22079
Stary 31.03.2023, 10:43
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
+1

Zero pojecia na temat budownictwa.
Gdy wszyscy patrzą na to co się wyprawia ze stadionem Wisły pod względem funkcjonalności i wyglądu - pełna zgoda.

Cytat:
Czy kogoś to jeszcze dziwi?
Nikogo nie dziwi, bo stadion Wisły zaskakuje od 15 lat, i może zaskoczyć jeszcze nieraz. Nawet z pozostawieniem kartonów po bananach w oknach. Ale chyba - po 40 wpadkach remontowych na przestrzeni 15 lat, chociaż usuną kartony po bananach.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 31.03.2023 o godz. 10:50.
Odpowiedz cytując