IncognitoTSW napisał(a):

+1
Zero pojecia na temat budownictwa.
|
Gdy wszyscy patrzą na to co się wyprawia ze stadionem Wisły pod względem funkcjonalności i wyglądu - pełna zgoda.
Cytat:
|
Czy kogoś to jeszcze dziwi?
|
Nikogo nie dziwi, bo stadion Wisły zaskakuje od 15 lat, i może zaskoczyć jeszcze nieraz. Nawet z pozostawieniem kartonów po bananach w oknach. Ale chyba - po 40 wpadkach remontowych na przestrzeni 15 lat, chociaż usuną kartony po bananach.