krysztal napisał(a):

W niektórych miejscach na którejś trybunie już chyba takie są
|
Jakieś foto z tego?
I dziwne, że zakryli kartony po bananach tą ich elewacją metalową, i nie mają dojścia już do tych miejsc. I chyba by najpierw wymienili kartony po bananach, a dopiero później kładli metalową elewacje. Wygląda to tak jakby to miało pozostać Chyba, że będą to wymieniać z wnętrza trybuny..
Z tym stadionem od ponad 10 lat są takie cyrki, żeby mnie nic nie zdziwi, dlatego trzeba pilnować tematu.