Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 30.03.2023, 21:31
Błaszczykowski po tym co wyczyniał przez miesiące powinien odejść z Wisły. Za brata, za wujka, za układ rodzinno-przyjacielski, za spadek - za największą kompromitację w historii Wisły - za spadek z amatorskiej ligi, za zmarnowanie szansy na odbudowę klubu.
Odpowiedz cytując