|
Błaszczykowski po tym co wyczyniał przez miesiące powinien odejść z Wisły. Za brata, za wujka, za układ rodzinno-przyjacielski, za spadek - za największą kompromitację w historii Wisły - za spadek z amatorskiej ligi, za zmarnowanie szansy na odbudowę klubu.
|