|
Jest zdecydowana różnica między krytyką, a pogardliwym odnoszeniem się i brakiem szacunku, który prezentujesz.
Nigdy nie będę szkalował kogoś kto miał dobre intencje.
Dobry przykład, ostatnio wycieraczka porysowała mi szybę. Mój tata (będąc na emeryturze) sam wpadł na pomysł, że to przeszlifuje tlenkiem ceru, żebym miał lepszą widoczność i nic mi o tym nie mówił, co zamierza. Zrobił to jak byłem w pracy w swoim wolnym czasie.
No i prawie się udało, przeszlifował ok 90%, rysa praktycznie zniknęła i pod sam koniec od temperatury szyba pękła sama z siebie.
Myślisz, że miałem pretensje, że zbił szybę za 1200 zł ?
Nie. Bo nie jestem takim burakiem jak ty.
Nie przyszło mi też do głowy okazywanie braku szacunku. A ty burakuj dalej.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.03.2023 o godz. 14:07.
|