aNouc napisał(a):

Przecież cały czas był obecny, wystarczy obserwować jego social media.
I pamiętaj, że gdyby w 2019 roku nie wylazł z nory, to dziś Wisła byłaby w 4, a nie 1 lidze. Mógł to wszystko popierdoIić i rozpocząć spokojne życie jak Łukasz Piszczek gdzieś na wiosce. A jednak postanowił wejść w ten bajzel, choć miał wracać do walczącej o czołowe miejsca w lidze Wisły, z ustabilizowaną sytuacją finansową.
Dzięki niemu to wszystko ruszyło do przodu, bo klub wówczas był w takim położeniu, że nikt nie chciał wesprzeć Wisły i dopiero pojawienie się Kuby spowodowało, że rozpoczęła się akcja ratunkowa, a kibice, sponsorzy, piłkarze, opinia publiczna uwierzyła, że to się uda.
|
I dalej ten sam żałosny argument, który nie ma już totalnie żadnego znaczenia, od kiedy zaczęli z Wujkiem i Nowakiem topić Wisłę.
To tak samo, jakbyś napisał, że Twój stary ma prawo Cię lać po psyku, bo gdyby nie on, to nie byłoby Cię na świecie.
Poraża mnie Twoja pokrętna logika.
s1mone napisał(a):

Nawet mi się nie chce komentować twojego buractwa Revolver.
Wracaj na drugą stronę błoń, tam pisz posty na zamówienie.
|
Następny ku*wa geniusz retoryki. Może byś napisał coś oryginalnego zamiast "Wracaj na drugą stronę błoń". To taka wersja "jEstEś GUpi" z piaskownicy.