Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 30.03.2023, 10:15
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Duże pieniądze i duże pieniądze, zależy na co te pieniądze będą. Bo jak na długi, założenie drużyny rezerw, ogólne funkcjonowanie itp to wiele się nie zmieni (oprócz stabilizacji i spokoju o jutro). Dopiero jak będzie kasa na pensje i transfery to można mówić o przeskoku i że duże pieniądze ktoś wpompuje.
Z tymże pakować kasę w błoto i płacić aż nadto lub robić transfery przepłacone i z dupy to też oczywiście nic nie daje. Wszystko z głową jak w Rakowie i tak jak u Kiko.
Heh, gdybyśmy mieli stabilizację i spokój o jutro po raz pierwszy od cupiałowych czasów, to raczej zmieniło by się zdecydowanie "wiele"
Ja wiem, że ogólna wymowa całości posta jest może inna, ale ten fragment mnie naprawdę rozwalił
Odpowiedz cytując