Jaroo1 napisał(a):

Duże pieniądze i duże pieniądze, zależy na co te pieniądze będą. Bo jak na długi, założenie drużyny rezerw, ogólne funkcjonowanie itp to wiele się nie zmieni (oprócz stabilizacji i spokoju o jutro). Dopiero jak będzie kasa na pensje i transfery to można mówić o przeskoku i że duże pieniądze ktoś wpompuje.
Z tymże pakować kasę w błoto i płacić aż nadto lub robić transfery przepłacone i z dupy to też oczywiście nic nie daje. Wszystko z głową jak w Rakowie i tak jak u Kiko.
|
Heh, gdybyśmy mieli stabilizację i spokój o jutro po raz pierwszy od cupiałowych czasów, to raczej zmieniło by się zdecydowanie "wiele"

Ja wiem, że ogólna wymowa całości posta jest może inna, ale ten fragment mnie naprawdę rozwalił
