wolfy napisał(a):

Mogła władza lokalna (aktualnie PO) się zakręcić, mógł Tusk - zlali temat. Pretensje do PiSu że ładują do pustej bramki po podaniu od obrońcy rywali są tak pełne hipokryzji że aż żałosne. I tak od ośmiu lat. "Och nie, PiS wykorzystał że opozycja wywaliła się o własne sznurowadła. Podli populiści!".
Wielka szkoda że Gliwice. Naprawdę, to byłby hit na Śląskim który pewnie przyćmiłby mecze Ekstraklasy.
|
Czekaj, czekaj bedzie jak z murem
Tusk wpadnie na pomysł ze ostatecznie tez był za
