Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 29.03.2023, 10:18
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Mecz z cyklu "nie ma mowy o przegranej". Jeśli marzymy o awansie bezpośrednim, to takiego Chrobrego trzeba po prostu wdeptać w murawę.

1-3 Rodado, Fernandez x2
odegrać się za frajersko i z pomocą sędziego przegrany mecz w Głogowie. Siedziałem wśród miejscowych to sami kręcili głową za brak czerwonej dla ich zawodnika- dostał tylko Fernandez i za obydwa karne. jeba ć narkomanów z głogowa
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując