Patryko napisał(a):

Mecz z cyklu "nie ma mowy o przegranej". Jeśli marzymy o awansie bezpośrednim, to takiego Chrobrego trzeba po prostu wdeptać w murawę.
1-3 Rodado, Fernandez x2
|
odegrać się za frajersko i z pomocą sędziego przegrany mecz w Głogowie. Siedziałem wśród miejscowych to sami kręcili głową za brak czerwonej dla ich zawodnika- dostał tylko Fernandez i za obydwa karne. jeba ć narkomanów z głogowa