Patryko napisał(a):

Mecz z cyklu "nie ma mowy o przegranej". Jeśli marzymy o awansie bezpośrednim, to takiego Chrobrego trzeba po prostu wdeptać w murawę.
1-3 Rodado, Fernandez x2
|
To jest pierwsza liga, liderzy tracą punkty z outsiderami. Fajnie to opisał Karcz - z drużynami które już ograliśmy w tych 6-ciu meczach i są niby słabe i Ruch, i ŁKS traciły punkty. Także o przegranej czy remisie zawsze jest mowa.
Dlatego też rozwalają mnie propozycje żeby się Fernandez wykartkował przed tym czy tamtym meczem. Wszystkie są ważne i wszystkie są trudne. Paradoksalnie (chociaż - czy to serio taki paradoks?) łatwiej może będzie nam grać przeciw Ruchowi i ŁKS-owi, bo oni grają w piłkę, niż przeciw autobusowi + kontrom.