Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 29.03.2023, 09:04
Zapowiada się.ciężki mecz, jak praktycznie każdy w tej lidze.
Chrobry miał okazję popracować spokojnie przez 2 tygodnie, więc takimi chłopcami do bicia jak ostatnio nie będą.
Nasi są po ciężkich treningach, które oczywiście w perspektywie dalszych meczów będą na pewno wartościowe -ale jak to się przełoży na dyspozycję fizyczną w sobotę trudno powiedzieć. Z Odrą widać było, że nogi nie niosą ale minął tydzień.
Oby udało się zdobyć 3 punkty bez kontuzji.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując