|
Fajny wywiad z Żyro. Czuję że jeszcze odegra w tej rundzie swoją rolę.
Oby tylko grał w środku a nie był marnowany na skrzydle.
Patrząc na naszą ofensywę na ławce to powiedzieć że jest biednie to jak nic nie powiedzieć. Tu nawet Kuba zacznie łapać szybko minuty bo na rezerwie mamy co najwyżej mamy aktualnie pół skrzydłowego (Młyński).
|