Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28242
Stary 28.03.2023, 15:08
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
MaLk,

ocenia sie zmienila, jak zmienil sie trener Do kiedy bylo Jurcio, to Coley byl best of the best

Swoja droga on ma na prawde wielki potencjal, ale mysle, ze jest rozgoryczony tym co go w Krakowie spotkalo i myslami jest juz bardzo, bardzo daleko
A co takiego go w Wiśle spotkało? Moim zdaniem to raczej klub ma powody do narzekań, a Colley swoją grą raczej nie sprawił że ustawiają się poń tabuny chętnych.
Dostaje wysoki kontrakt, zawalił masę meczy w których zagrał, nikt mu pod górkę nie robi w kwesti trenowania z drużyną - ba, jest na ławce rezerwowych chociaż są wątpliwości czy słusznie, trenował na obozie w Turcji, gra w sparingach.

Zawodnik z wielkim potencjałem nie ośmiesza się w meczu z Odrą (dowolną). Pisząc o potencjale sam miałem na myśli Ekstraklasę albo ligi typu Grecka czy Turecka. No ale żeby się tam znaleźć najpierw musiałby zacząć grać solidnie w pierwszej lidze.

Naprawdę, on nie ma prawa narzekać na Wisłę, spotkało go tyle że zawiódł oczekiwania, grał bardzo słabo i usiadł na ławce. Słowem - los każdego niewypału transferowego. Z tym że on nie radzi sobie ligę niżej niż został sprowadzony...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.03.2023 o godz. 15:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując