skarabeus napisał(a):

|
Colley nie odszedl, bo zostalibysmy z 3 obroncami i mlodym Krzyzanowskim.
|
Ja mówię o tym, co się działo w okienku letnim. Wtedy z pozycji odeszli Mehremić, Szota, Frydrych, Sadlok, Koncewicz-Żyłka czy Hoyo-Kowalski przy czym realny wybór dotyczył głównie kogo zostawić z zestawu Colley/Mehremić/Szota. Zostawiliśmy Colleya, bo ktoś uznał, że na nim jest szansa najlepiej zarobić. Wyszło jak wyszło.