Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28229
Stary 27.03.2023, 13:57
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Nie zgadzam się. Czyli według Ciebie mówienie przez Brzęczka do mediów, że 1 liga jest trudna, trzeba się jej nauczyć, że potrzebuje czasu na zgranie zawodników i, że szanujemy każdy punkt nie ma znaczenia na podejście piłkarzy do meczów ? Jak dla mnie taki dysonans, że jedno mówisz do mediów a później wygłaszasz nawet najlepszą mowę w szatni w żaden sposób nie idzie z sobą w parze pod kątem osiągnięcia optymalnego wyniku.
Tylko, że taki dysonans ma miejsce praktycznie wszędzie.

Posłuchaj sobie konferencji Nawałki, Skorży czy Papszuna.
Następnie posłuchaj wywiadów piłkarzy co Ci trenerzy mówili i w jaki sposób przy zamknietych drzwiach szatni.

To co jest w szatni, zostaje w szatni. Jeśli oczekujesz tego samego przekazu dla mediów i drużyny to możesz się gorzko rozczarować.
Odpowiedz cytując