Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28226
Stary 27.03.2023, 13:36
Nie zgadzam się. Czyli według Ciebie mówienie przez Brzęczka do mediów, że 1 liga jest trudna, trzeba się jej nauczyć, że potrzebuje czasu na zgranie zawodników i, że szanujemy każdy punkt nie ma znaczenia na podejście piłkarzy do meczów ? Jak dla mnie taki dysonans, że jedno mówisz do mediów a później wygłaszasz nawet najlepszą mowę w szatni w żaden sposób nie idzie z sobą w parze pod kątem osiągnięcia optymalnego wyniku.
Odpowiedz cytując