Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 26.03.2023, 18:05
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ćwierćfinał ME Nawałki , to myśle że wynik na miare możliwości lub nawet wyżej , nie uważam żeby był zmarnowany , problem zaczął sie potem
- drużyna gasła w 60 minucie
- jeden pełnowartościowy rezerwowy z pola (Kapustka)
- ogólnie dość defensywne mistrzostwa pozwoliły ukryć ubóstwo taktyczne Nawałki, 2 lata później była już d zbita.
To było dobre pokolenie no ale selekcjonerem musiał oczywiście zostać kolega bońka potem kolega koźmińskiego, a jeszcze później kolega kolegi bońka brr.
Teraz renomowany trener to musztarda po obiedzie.
Odpowiedz cytując