Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28210
Stary 26.03.2023, 12:52
No Colley tragiczny. Facet ma wszystko, co trzeba do bycia klasowym stoperem poza łbem.... Druga bramka to pal sześć, po prostu dał się wyprzedzić, ale pierwsza to było pokłosie nonszalancji i lekceważenia... Mógł spokojnie piłkę dziubnąć i wybić, ale wolał brać 5km-zamach, żeby wykopać z całej siły i przykozaczyć, no i nie wyszło.

Wymieńcie chłopu głowę to zje nie tylko 1 ligę, ale i ekstraklasę, bo umiejętności bezapelacyjnie ma.


To są wszystko błędy, które facet z wiekiem ma szansę wyeliminować.

Tylko, że my nie mamy czasu się z nim cackać. Na razie jest panem profesorem defensywy z tykającą bombą za pasem. Coś jak nasz poprzedni bramkarz Kieszek. Ten sam typ gościa, który przez 99% czasu wygląda jak mega-kozak, a przez 1% sam se wrzuca babole do bramki.



Trzeba pamiętać też, że Kieszek w ogóle z tego nie wyrósł i sadził takie akcje przez całą karierę, więc i z tym wyrośnięciem z tych błędów to też nic pewnego.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 26.03.2023 o godz. 12:56.
Odpowiedz cytując