Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28203
Stary 25.03.2023, 19:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem o co się rzucasz. Colley mijający się z piłkami to normalny widok również w meczach ligowych. Niewiadomski i Frątczak to parodie piłkarzy itp. itd. To nie jest przypadek że Kiko sprowadził aż tylu zawodników na raz. Nie jest przypadkiem że nowi piłkarze z miejsca zluzowali poprzedników. Nie były też przypadkiem nasze wyniki w poprzedniej rundzie i miały o wiele mniej wspólnego z Brzęczkiem, motywacja, przygotowaniami niż z umiejętnościami piłkarskimi składu.

Ja bym się zdziwił jakby obrona z Colleyem i Niewiadomskim zachowała czyste konto z pierwszoligowym średniakiem, to by było coś nowego. Przecież Niewiadomski przegrał rywalizację z Wachowiakiem...
Sratatata...

To co Coley prezentuje aktualnie, to właśnie efekt "pracy" z Brzęczkiem w klimacie stworzonym przez ekipę z Truskolasów. Nie tylko on "okulał". Nawet taki Frydrych po roku przebywania w "klimacie" zaczął kopać się po czole, a na początku jego jakość było widać gołym okiem. Więc przestań już wybielać patałacha Brzęczka, bo on był tylko koronnym zbukiem na zgniłym torcie który wypiekli nam Błaszczykowscy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując