Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28200
Stary 25.03.2023, 15:57
Tu jest wywiad:
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...idac-na-boisku
Cytat:
„Pierwszy tydzień przerwy na kadrę zakończyliśmy sparingiem z Odrą. W ostatnich dniach ciężko pracowaliśmy, co długimi momentami było widać na boisku. Potraktowaliśmy to spotkanie jako bardzo mocną jednostkę treningową. Cieszymy się, że mogliśmy zmierzyć się z tym rywalem przy Reymonta, bo jest dla nas ważne, żeby zawodnicy jak najczęściej mogli tutaj grać, by dobrze odnajdowali się w tej przestrzeni” - rozpoczął trener Sobolewski.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując