|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
|
Tu jest wywiad:
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...idac-na-boisku
Cytat:
|
âPierwszy tydzień przerwy na kadrę zakończyliśmy sparingiem z Odrą. W ostatnich dniach ciężko pracowaliśmy, co długimi momentami było widać na boisku. Potraktowaliśmy to spotkanie jako bardzo mocną jednostkę treningową. Cieszymy się, że mogliśmy zmierzyć się z tym rywalem przy Reymonta, bo jest dla nas ważne, żeby zawodnicy jak najczęściej mogli tutaj grać, by dobrze odnajdowali się w tej przestrzeniâ - rozpoczął trener Sobolewski.
|
|
|