|
Zwłaszcza, że Sobol już dawno mówił, że pierwszy tydzień w przerwie na kadrę to będzie trening siłowy.
Więc nie wiem skąd ten ból d*py na forum, że zagrali słabo w sparingu.
Mamy trudne mecze przed sobą i niech grają padakę w sparingu byle wygrali kolejne 8 spotkań - co daje awans z top2.
|