Karherop napisał(a):

Dlatego ja osobiście nie lamentuje jak sparingi nie są transmitowane. Tylko podgrzewają rozpalone głowy kibiców.
A jak to ma być jednostka treningowa z nastawieniem "byle bez kontuzji" to nawet taka postawa jak wczoraj jest wytłumaczalna.
|
Jednym słowem wolisz nie widzieć jak większość olewa swoje obowiązki.No bo faktycznie co ten sparing miał niby wnieść ?Równie dobrze można było w Myślenicach zrobić normalny trening z gierką 3x30 minut i powachlować składem