Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28194
Stary 25.03.2023, 11:19
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Śmieszna to jest twoja obrona Rodado bo wypaliłeś po jego zakontraktowaniu,że to napastnik jakiego w Wiśle nie było od dekady i teraz głupio się z tego wycofać.
Po pierwsze mówimy o grze w pierwszej lidze a nie ekstraklasie.Ondrasek w formie rozbijał obrońców,inicjował pressing i wbrew temu co tu padło bardzo dobrze odnajdywał się w grze kombinacyjnej.
Jaki udział w bramkach ma Rodado?Taki ,że ktoś dobija strzały które jeśli cudem trafiły w bramkarza a nie poszybowały nad bramką?
Inną sprawą jest dyskusja nad zasadnością przedłużania kontraktu ze Zdenkiem po tym sezonie a inną porównywanie go do Rodado.Zdrowy Ondrasek nakrywał Angela czapką.
szczerze?

zapomniałem już że tak wypaliłem

wiec oficjalnie WYCOFUJE SIE

nie zmienia to faktu że reszte tez podtrzymuje

a zdrowy Ondrasek to oksymoron
Odpowiedz cytując