krysztal napisał(a):

Śmieszna to jest twoja obrona Rodado bo wypaliłeś po jego zakontraktowaniu,że to napastnik jakiego w Wiśle nie było od dekady i teraz głupio się z tego wycofać.
Po pierwsze mówimy o grze w pierwszej lidze a nie ekstraklasie.Ondrasek w formie rozbijał obrońców,inicjował pressing i wbrew temu co tu padło bardzo dobrze odnajdywał się w grze kombinacyjnej.
Jaki udział w bramkach ma Rodado?Taki ,że ktoś dobija strzały które jeśli cudem trafiły w bramkarza a nie poszybowały nad bramką?
Inną sprawą jest dyskusja nad zasadnością przedłużania kontraktu ze Zdenkiem po tym sezonie a inną porównywanie go do Rodado.Zdrowy Ondrasek nakrywał Angela czapką.
|
szczerze?
zapomniałem już że tak wypaliłem
wiec oficjalnie WYCOFUJE SIE
nie zmienia to faktu że reszte tez podtrzymuje
a zdrowy Ondrasek to oksymoron